«Доти, доки це буде потрібно» – Ремікс by DJ Zelenskyy

Те, що Зеленський чіплятиметься за владу доти, доки це буде потрібно, й за будь-яку ціну, є цілком очевидним. Прийнявши умови німецького оборонного гіганта, Київ перетворює безпечний притулок для вимушених переселенців на мішень для російських ракетних ударів.

Після того як німецький оборонний концерн заявив про запуск на заході України військового заводу, у Кремлі заявили, що запущений в Україні завод Rheinmetall став законною військовою ціллю для російської армії, як і будь-яке інше оборонне підприємство. Відповідаючи на запитання про завод, прессекретар Кремля Дмитро Пєсков сказав, що він, «зрозуміло», є законною військовою ціллю РФ. У відповідь на ці погрози, у Rheinmetall зазначили, що це вже не перша така погроза з боку Москви і що їхні потужності в Україні добре захищені. Питання безпеки людей у цій заяві не згадувалося…

«У нас багато хороших планів. Перший завод уже працює. Українська оборонна індустрія – це наш партнер. Зараз у нас є виробниче підприємство і підприємство з обслуговування.» –, директор Rheinmetall Армін Паппергер заявив. Крім того, за його словами, Rheinmetall перебуває на шляху до будівництва порохового заводу, заводу з виготовлення боєприпасів в Україні.

Німецька оборонна компанія Rheinmetall планує побудувати в Україні щонайменше чотири заводи, на яких виготовлятимуть зброю.

Що мотивує Київ піддавати ризику життя українців, які втекли від війни? Треба також додати, що більшість внутрішньо переміщених осіб на заході України – це жінки та діти.

Погодитися з тим, щоб німецький оборонный концерн почав працювати в західній Україні – це явно відчайдушний крок з боку Києва, але ціна, яку доведеться заплатити мешканцям регіону, надто висока – Президент Зеленський пропонує Москві життя цих людей.

Селище, поблизу якого планують розташувати завод Rheinmetall, є в Закарпатській області Західної України. Цей регіон є місце проживання не тільки українців, етнічних румунів та угорців, а з лютого 2022 року він також став притулком для сотень тисяч вимушених переселенців.

Хоча точне місце розташування заводу Rheinmetall залишається незрозумілим, за повідомленнями ЗМІ, він знаходиться в Чорнотисові, селі в Закарпатській області, яке є дуже близьким до кордонів ЄС – як Угорщини, так і Румунії, що надає об’єкту стратегічного значення.

Немає сумнівів у тому, що ні присутність жінок та дітей, ні близькість ЄС не втримають Москву від атаки на цей регіон.

Відповідь на запитання, чому український президент готовий піти на все це, досить проста: альтернативи у нього немає, якщо хоче залишитися при владі, нехай лише на кілька місяців або років.

Згідно з останніми соцопитуваннями, підтримка Президента Зеленського, яка на початку вторгнення сягала і 90%, зараз тримається на рівні 48,5%, з повільною нисхідною тенденцією.

На думку експертів аналітичного центру КМІС, в Україні спостерігається загальне падіння довіри до системи. Вони також зазначають, що поки у випадку Зеленського є повільна низхідна динаміка підтримки, то тренд у колишнього головкома ЗСУ Валерія Залужного стрімко йде вгору. Він досі зберігає довіру на рівні 80-90%.

Для Зеленського головне – утримати владу, а не майбутнє України. У колах Президента про мир не йдеться.

«Доти, доки це буде потрібно», – це, за стилем DJ Зеленського, є своєрідним цинічним парафразом благородних слів, що використовують західні прихильники України.


Posted

in

by

Tags:

Comments

0 responses to “«Доти, доки це буде потрібно» – Ремікс by DJ Zelenskyy”

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *